Açık Deniz 2 Türkçe Dublaj izle

06-01-2014
0
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.
Film Bilgileri
Açık Deniz 2 Türkçe Dublaj izle
24.227

Açık Deniz 2 izle, Açık Deniz 2 full izle, Açık Deniz 2 türkçe dublaj izle, Açık Deniz 2 hd izle, Chris Kentis’in yönetmenliğindeki Open Water 2 serinin oyuncu kadrsounda ise Blanchard Ryan (Susan) ve Daniel Travis (Daniel) başrollerde görmekteyiz. Dramatik ve gerilim türündeki filmin konusunda ise Keyifli bir dalış sonrası yüzeye çıktıklarında tekneyi bulamazlar. Dalgınlık ve kalabalık grup yüzünden mürettebat sayım yaparken hata yapmış ve genç çifti denizde unutmuşlardır. Farkına vardıkları anda çifti aramaya başlamaktadırlar.

3 yorum bulunmaktadır:"Açık Deniz 2 Türkçe Dublaj izle"
  1. flora 12 Ağustos 2014, 04:16

    Bir kadın anneyse her zaman daha güçlüdür benim en fazla etkilendiğim o bebek oldu çok üzüldüm ama sonra kurtuldukları için çok sevindim bu film anlatıldığı kadar varmış hikayesi anafikri ve sürükleyişiyle yönetmenin gerçekten ellerine sağlık bu sadece bir film değil gerçek arkadaşlığın ne olduğunu fazla para hırsına kapılmamak gerektiğini ve umudunu her zaman koruman gerektiğini çok güzel anlatıyo

  2. emre 15 Kasım 2014, 18:25

    açık deniz 1 kadar güzel,izlenmesi gereken bir film

  3. deniz 16 Kasım 2014, 20:52

    harika bir film. çok beğenerek heyecanla izledim . sonunda kadınla bebeğe çok sevindim ..

Benzer Filmler