Beyazlar İçinde Türkçe Dublaj izle

30-12-2014
0
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Film Bilgileri
Beyazlar İçinde Türkçe Dublaj izle
5.874

Beyazlar İçinde izle, Beyazlar İçinde hd izle, Beyazlar İçinde türkçe dublaj izle, Beyazlar İçinde full izle, 2012 – Norveç ve İsveç ortak yapımı olan aksiyon ve tarih türündeki Into the White filminde Alman ve İngiliz iki pilot birbirlerini vurduktan sonra aynı yere düşerler. Norveç’in soğuk hava koşullarında yaşama savaşı vermek için bir arada kalmak durumunda kalırlar. Bu durumda ikisi artık dostluk için bir araya gelmiş olacaktır. Petter Næss’in yönetmenliğini yaptığı David Kross, Florian Lukas ve Lachlan Nieboer gibi aktörlerin başrollerini paylaştığı filmi www.fullhdfilmizlesene2.net keyifle sunar.

1 yorum yapılmış"Beyazlar İçinde Türkçe Dublaj izle"
  1. Turgut 3 Aralık 2017, 05:14

    Aynı kaderi paylaşan insanların, zorda kaldıklarında, hangi ulustan olurlarsa olsunlar -isterse savaşta dahi- birbirine düşman olsalar bile bunun bir değeri olmadığını gösteren, aradaki düşmanlıkları yok sayan dostluk ve kardeşlik filmi.

Benzer Filmler