Çılgın Max Öfkeli Yollar Türkçe Dublaj izle

07-03-2016
0
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Film Bilgileri
Çılgın Max Öfkeli Yollar Türkçe Dublaj izle
14.826

Çılgın Max Öfkeli Yollar izle, Çılgın Max Öfkeli Yollar türkçe dublaj izle, online seyret, Çılgın Max Öfkeli Yollar full izle, Mad Max 4 Fury Road 720p izle, Çılgın Max Öfkeli Yollar hd izle, 2015 – Avustralya ve ABD ortak yapımı bilim kurgu ve aksiyon türündeki serinin dördüncü filmde ise ailesi öldükten sonra post-apokaliptik Avustralya’da safi hayatta kalmak için çabalayan Max, şiddet ve acımasızlık dolu bu dünyada masum bir gruba yardım etmek zorunda kalır. İlk başta Max’in motivasyonu kendini koruyabilmektir, fakat zaman içinde Max’in içinde tekrar bir yaşam sebebi ve ümit oluşur. Yol Savaşçısı’nda minyatür bir kasabanın masum insanlarını maskeli psikopat Humungus ve deli ordusundan korumak zorunda kalan Max, bu sefer başlarını cesur Imperator Furiosa’nın çektiği bir grup kadını maskeli psikopat Immortan ve deli ordusundan korumak zorunda kalıyor. Charlize Theron, Nicholas Hoult ve Tom Hardy’ın başrollerini paylaştığı yapımcılığını ise Doug Mitchell üstlenmiştir.

2 yorum bulunmaktadır:"Çılgın Max Öfkeli Yollar Türkçe Dublaj izle"
  1. ra 24 Haziran 2015, 23:39

    güzel yalnız her bastıgımız tıkta bi taraflara istem dışı gitmesek iyi olur.. sinir bozucu…sanki mayın tarlası tıklıyorsun başka yerdesin bum…

  2. Samir Gence 20 Temmuz 2017, 13:35

    Açmadı 4

Benzer Filmler