Cinnet Türkçe Dublaj izle

08-07-2015
0
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.
Film Bilgileri
Cinnet Türkçe Dublaj izle
21.197

Cinnet izle, Cinnet 720p izle, Cinnet türkçe dublaj izle, Cinnet full izle, Cinnet hd izle Filmin orjinal ismi The Shining izle 1980 yapımı olup IMDB listesinde korku filmleri arasında zamanın en iyi oscal ödüllü filmleri arasında. Genç oyuncu kadrosunda ise Jack Nicholson, Shelley Duvall, Tony Burton ve Danny Lloyd başrollerini paylaşmıştır. Jack havanın karlı olduğu dönemlerde bir otelde işe başlamaktadır. Ailesi ile beraber yaşayan Jack’ın kardeşi Danny otelde kötü ruhların yaşadığını düşünür. Daha önce bu otelde ailenin bireylerinden babaya kötü ruh hakimiyetini ele almıştır. Aynı zamanda Danny kendi babasınında bu durumdan etkilendiğini düşünmekte ve aynı ruh tarafından cinnet geçirmesine sebep olduğunu düşünmektedir. The Shining filmini keyifle donmadan bedava izleme seçeneği ile sitemizden seyredebilirsiniz.

4 yorum bulunmaktadır:"Cinnet Türkçe Dublaj izle"
 1. ömer 16 Ocak 2015, 23:30

  admin kadeş bunun türkçesi çıkalı 20 yıl oldu barı türkçe düblaj yazmasaydın

 2. ytrkkd 18 Ocak 2017, 22:00

  çoksıkıcı bir film her şey alakasız bence izlemeyin hiç güzel deil hiç korku gerilim yok resmen komedi tavsiye etmem.

 3. ahmet 26 Şubat 2017, 01:58

  Enteresan ve imdm puanını sonuna kadar hak eden bir film.. Son yıllarda çekilen; cinlerle ilgili Türk filmlerinede; 1980 yılından bir eleştiri, bir tenkit niteliğinde hiç şüphesiz.. Günümüzde çekilen Türk filmleri cinleri sürekli aşağalıyor.. enteresan korkunç kılıklara giren, enteresan sesler çıkartan varlıklar olarak nitelendiriyor.. beyaz perdeye bu şekilde yansıtıyor ve izleyiciyi korkutuyor.. Cinnet filmini izlerken ise; asla bir cinin gerçekten var olduğuna ikna olamıyorsunuz.. cinlere ve kuranikerime inanıyorum.. sadece cinlerin fiziksel müdahalede bulunabildiğine inanmıyorum.. bu filmde; adete onun dersini vermiş.. Cinler fiziksel olarak kimseye zarar veremez.. insanlara vesvese verirler.. onların kafalarına girerler.. onlara olağanüstü şeyler gösterir ve kendilerine hizmetkar kılarlar.. irade yinede insana aittir.. yani insan cinleri veyahut vicdanını dinlemekte yinede özgürdür.. kötü ve kötücülse cinleri dinler ve bu filmdeki başrol oyuncusu gibi yanlış felsefelere dalar.. fakat iyi ve pozitif ise; o zulmanilerin vesvesesini elinin tersi ile iter.. Bu sebepten ötürü söyleyebilirmki; bu film cinlerin iç yüzünü çok daha iyi yansıtmış.. cinlerde hile ve gerçeği saptırma huyu vardır.. küvet sahnesindede bunu çok güzel nitelemişler.. helal olsun diyorum.. birde cinlerle ilgili olaylarda kişi dış tarafa hep delirmiş gibi gözükür.. delirmiş, cinnet geçirmiş, kafayı yemiş gibi gözükür.. o adamın cinlerin etkisinde olduğuna sadece onu yaşayan kişi şahittir.. dışarıya o adam deli gibi gözükür.. film bunuda mükemmel bir şekilde yansıtmış…

 4. sayanora 13 Eylül 2017, 18:10

  Bu güzel filmin özellikle Jack Nicholson’un muhteşem ses tonundan mahrum kalmamak adına alt yazılı izlenmesini öneriyorum.

Benzer Filmler