Devlet Kuşu Full izle

25-05-2014
0
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.
Film Bilgileri
Devlet Kuşu Full izle
4.502

Devlet Kuşu izle, Devlet Kuşu 720p izle, Devlet Kuşu full izle, Devlet Kuşu hd izle, 1980 – Türkiye yapımı olan Kemal Sunal filmlerinden devlet kuşu’nun yönetmenliğini Memduh Ün yönetmiş ve oyuncu kadrosunda ise Kemal Sunal, Bülent Kayabaş, Yadigar Ejder, Reha Yurdakul ve Serpil Çakmaklı gibi isimlere başrollük vermiştir. Mustafa yoksul bir ailenin çocuğudur. Gecekondu mahallesine gelen bir iş adamının kızı hülya mustafadan hoşlanmaya başlar. Mustafada yoksul olduğu için ailesini bu durumdan kurtarmak için zengin kızla evlenmeyi düşünmektedir. www.fullhdfilmizlesene2.net keyifle sunar.

1 yorum yapılmış"Devlet Kuşu Full izle"
  1. Ömer 11 Mayıs 2017, 23:11

    Allah rahmet eylesin çok çok büyük adam keşke cenazesine katılabilseydim keşke mutlu olmak için paraya pula makama şöhrete gerek yok insanı sev sevilirsin mutlu et mutlu olursun güldür gülersin bu bir sanattır ve bu sanattaki tek şart temiz olmak temiz kalpli olmak ne mutlu bu sanatı icra edebilene
    mekanı cennet olsun

Benzer Filmler