Halo 4 Şafağa Kadar Hücum Türkçe Dublaj izle

23-10-2014
0
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Film Bilgileri
Halo 4 Şafağa Kadar Hücum Türkçe Dublaj izle
6.331

Halo 4 Şafağa Kadar Hücum izle, Halo 4 Şafağa Kadar Hücum türkçe dublaj izle, Halo 4 Şafağa Kadar Hücum full izle, Halo 4 Şafağa Kadar Hücum hd izle, 2012 – ABD yapımı olan bilim kurgu ve aksiyon türündeki Martin Scorsese ve Stewart Hendler yönetmenliğindeki Halo 4: Forward Unto Dawn filmi ile karşınızdayız. Askeri öğrenci insan isyancılarıan karşı savaşmak için eğitim görmektedirler. Thomas ise yetenekleri ve savaş ile ilgili düşüncelerinden süphe duymaya başlar. Gezegenleri bilinmeyen bir uzaylı ırkı tarafından saldırıya uğramaktadır. Thomas ve arkadaşları bu savaşın üstesinden gelmeye çalışacaklardır. Anna Popplewell, Daniel Cudmore ve Ayelet Zurer’in başrollerini paylaştığı filmi partlı izleme seçenekleri ile www.fullhdfilmizlesene2.net sitemizden izleyebilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır:"Halo 4 Şafağa Kadar Hücum Türkçe Dublaj izle"
  1. recep 23 Ekim 2014, 18:57

    3d animasyon olan yerler yeterince net değildi çok fazla aksiyonda yoktu bana göre yinede hiçbir şey izlememekten iyidir.

  2. barış 24 Ekim 2014, 11:17

    ancak eh işte diyebiliyorum filmin yarısı boşa gitmiş efekt yok .

Benzer Filmler