İhtiyar Delikanlı Türkçe Dublaj izle

14-01-2017
1
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Film Bilgileri
İhtiyar Delikanlı Türkçe Dublaj izle
27.190

İhtiyar Delikanlı izle, İhtiyar Delikanlı tek parça izle, İhtiyar Delikanlı full izle, İhtiyar Delikanlı hd izle, İhtiyar Delikanlı 720p izle, İhtiyar Delikanlı türkçe dublaj izle, 2003 yılında yapımı süren ve 2004 yılında vizyona giren Oldeuboi İhtiyar Delikanlı filminde başrollerini Hyejeong Kang, Jitae Yu ve Minsik Choi gibi isimler üstlenmiştir. IMDB puanı 8.3 olarak IMDB listesinde en iyi top 250 film arasına girmesidir. Dramatik, gizem ve gerilim türündeki film Güney korede izleyicileri tarafından tam not alındı. Karısı ve yeni doğan bebeği ile birlikte yaşayan Oh Dae-Su adında sıradan bir adam, 1988’de bir gün evinin önünden kaçırılır. Uyandığında kendisini küçük ve karanlık bir hücrede bulur. Oraya kimler tarafından ve neden kapatıldığını bilmeyen adamın dünyayla tek bağlantısı, sadece hücresindeki küçük televizyondur. Bir gün haberlerde karısının vahşice öldürüldüğünü duyunca şok geçirir ve olayla bağlantısı olduğu düşünüldüğü için kapatıldığını anlar. Tam 15 yıl sonra bir gün aniden serbest bırakılan adam, ailesini öldüren kişileri bulmaya ve kendisini oraya kapatanlardan intikam almaya yemin eder. İhtiyar Delikanlı filmini direk izleme seçeneği ile sitemizde.

4 yorum bulunmaktadır:"İhtiyar Delikanlı Türkçe Dublaj izle"
 1. efsane 3 Temmuz 2016, 18:25

  fena

 2. dilara 22 Ocak 2017, 21:04

  şok oldum

 3. abdullah 7 Temmuz 2017, 17:50

  anlatılan, övülen kadar da değil. şimdi aksiyon başlar belki diye bekledim ama çook sıkıcı yarısında bıraktım,

 4. EagleSmiht 26 Ağustos 2017, 08:11

  uzun zamandır hiç bir film e yorum yapmadım.
  bu filmin konusu ve enses ilişikiyi anlatıyor ve çok sacma sapan bir film sıkıcı bileydim izlemezdim tüm vaktimi harcadı 🙁

Benzer Filmler