Örümcek Adam Eve Dönüş Türkçe Dublaj izle

09-07-2017
4
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Film Bilgileri
Örümcek Adam Eve Dönüş Türkçe Dublaj izle
18.565

İnanılmaz Örümcek Adam 3 izle, İnanılmaz Örümcek Adam 3 türkçe dublaj izle, İnanılmaz Örümcek Adam 3 full izle, İnanılmaz Örümcek Adam 3 hd izle, Film aile, aksiyon, fantastik ve macera kategorilerinde yer almaktadır. Filmin orijinal adı The Amazing Spiderman 3 şeklindedir. Diğer adı ise Spider-Man: Homecoming izle dir. Filmin yapımcılığını son zamanlarda adından fazlaca söz ettiren ve başarıyı yakalamış yapımcı Kevnin Feige üstlenmiştir. 2014 yılı içerisinde örümcek adam serisinin 3 ve 4. Filmlerinin çekileceği ve filmin 2016 yılında vizyona girmesinin planlandığı haberi manşet olmuştu. Ancak 2015 başlarında Örümcek Adam’ın hakları konusunda Sony Pictures ve Marvel şirketleri yeni bir anlaşmaya imzalattı ve yen bir basın açıklaması yapıldı, filmin 27 Temmuz 2017’de vizyona gireceği haberi duyuruldu. 2017-ABD yapımı olan film Stan Lee tarafından yönetilecektir. Oyuncu kadrosunda ise Tom Holland, Robert Downey Jr. ve Michael Keaton gibi Demir Adam’dan tanıdığımız Tony Stark yer almaktadır.

2 yorum bulunmaktadır:"Örümcek Adam Eve Dönüş Türkçe Dublaj izle"
  1. furkan 23 Temmuz 2017, 19:18

    video çalışmıyor

  2. Ramço 4 Aralık 2017, 18:42

    Sizin çekeceğiniz filmin ta içine so…… Emi bu nasıl bi çekim lan aynı sahneyi 5 kere izlemeden diğer sahneye geçemiyoruz 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

Benzer Filmler