Kapan Türkçe Dublaj izle

21-08-2017
3
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.
Film Bilgileri
Kapan Türkçe Dublaj izle
10.123

Kapan izle, Kapan türkçe dublaj izle, Kapan full izle, Kapan hd izle, Chris ismindeki kişi siyahi zencidir. Rose adındaki kız arkadaşı ile birlikte kız arladaşının evine gidip ailesi ile tanışmak ister. Fakat yaşadığı kasabada tuaf olayların dönmesinden dolayı siyah zenciler ortadan kaybolmaktadır. Başka bri siyahi zenci Chris’e hemen oradan kaçmasını söylesede sandığı kadar kolay olmayacaktır bu. 2017 yılında gösterime giren Amerika yapımı korku türündeki filmi Jordan Peele üstlenmiştir. Get Out izle filminde oyuncular ise Daniel Kaluuya, Allison Williams ve Catherine Keener gibi isimler.

2 yorum bulunmaktadır:"Kapan Türkçe Dublaj izle"
  1. Serkan 5 Mayıs 2017, 06:11

    Ziyahi zenci ne demek admin. Hadi bir kere yaptın hata 40 yerde aynı cümleyi tekrarlayıp durmuşsun. İşine ne kadar özen gösterdiğin belli.

  2. yonca 16 Eylül 2017, 21:42

    çeviri berbattttt

Benzer Filmler