Karanlık Vadi Türkçe Dublaj izle

26-04-2015
0
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Film Bilgileri
Karanlık Vadi Türkçe Dublaj izle
4.392

Karanlık Vadi izle, Karanlık Vadi full izle, Karanlık Vadi türkçe dublaj izle, Karanlık Vadi hd izle, 2014 – Avusturya ve Almanya ortak yapımı olan Andreas Prochaska yönetmenliğindeki filmde ise Sam Riley, Clemens Schick ve Tobias Moretti gibi aktörler başrolleri paylaşmaktadır. Bir yabancı Alp Dağlarında kurulu bir kasabaya gider. Kasabanın ağaları bu yabancının kasabaya yerleşmesini istememektedir. Fakat yabancı sadece altın verip bir kış boyu burada kalmak istediğini söyleyince onu köyün dışındaki bir evde misafir ederler. Aynı zamanda ressam ve resim işine bakan yabancı dikkatleri çekmemek için bu işi yapmaktadır. Yıllar önce babasını öldüren insanlardan teker teker intikam alacaktır. www.fullhdfilmizlesene2.net keyifle sunar.

2 yorum bulunmaktadır:"Karanlık Vadi Türkçe Dublaj izle"
  1. Vagif 6 Mayıs 2015, 22:16

    Güzel bi film izlemeye deyer

  2. Turgut 3 Aralık 2017, 07:37

    Çok güzel ve sıradışı bir film. O güzelim Alplerde (Avusturya, İtalya, Almanya) geçen, western filmleri havasının orta Avrupa’ya uyarlanmış hali diyebiliriz. Mutlaka izleyin bana teşekkür edeceksiniz.

Benzer Filmler