Köstebek Türkçe Dublaj izle

08-07-2015
0
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.
Film Bilgileri
Köstebek Türkçe Dublaj izle
7.263

Köstebek izle, Köstebek hd izle, Köstebek türkçe dublaj izle, Köstebek full izle, Köstebek 720p izle, Köstebek orjinal ismiyle The Departed 2006 yapımı en iyi filmlerden biri. Leonardo DiCaprio hayranları yine ekran başında. ABD ve Hongkong’ta çekimleri başarı ile tamamlanmış IMDB sıralamasında 8.5 puanla en iyi oscar ödüllerinden biri taşımaktadır. Yönetmenliğini ise Martin Scorsese üstlenmiş olup Leonardo DiCaprio filmde başrolleri paylaşmıştır. Acemi ve bir o kadar yakışıklı çaylaklardna birine görev olarak Costello çetesine sızma görevi verilir. Mafya babalarından Frank Costell bazı kısımlarda köstebek olduğunu söyler bu köstebek kim? The Departed filmini keyifle sunar.

2 yorum bulunmaktadır:"Köstebek Türkçe Dublaj izle"
  1. Ali 11 Kasım 2013, 12:29

    Bu filme bayılıyorum. Her yerde de böyle köstebekler vardır mutlaka. Gerçeği aratmayan film denilebilir.

  2. Murat Yılmaz 23 Kasım 2016, 03:28

    İbne çavuş ölmeden film bitseydi bende biterdim Walla Film Hakkı’nda anlayana ve sabırlı olana leonarda nun bütün filmleri muhteşem ?

Benzer Filmler