Mavi Boncuk Full izle

09-07-2014
0
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Film Bilgileri
Mavi Boncuk Full izle
6.136

Mavi Boncuk izle, Mavi Boncuk hd izle, Mavi Boncuk 720p izle, Mavi Boncuk full izle, 1974 – Türkiye yapımı olan Ertem Eğilmez’in yönetmenliğini yaptığı ve efsane yeşilçam oyuncuların bir araya geldiği isimlerden Kemal Sunal, Adile Naşit, Münir Özkul, Emel Sayın, Zeki Alasya, Metik Akpınar, Tarık Akan ve Halit Akçatepe gibi aktörler başrollerde yerini almıştır. Altı arkadaş (Baba Yaşar, Kamil Usta, Süleyman, Necmi, Cafer ve Mıstık) Emel Sayın’ın çalıştığı gazinoya giderler. Bir güzel eğlenen arkadaşlar hesabın kabarık gelmesi ile birlikte itiraz ederler. Bu itirazın sonucu gittikçe kötü muamele olarak geri dönmektedir. Bu arada gazino sahibinden intikam almak için Emel Sayın’ı kaçırıp fidye istemektedirler. www.fullhdfilmizlesene2.net keyifle sunar.

1 yorum yapılmış"Mavi Boncuk Full izle"
  1. tolga 11 Ocak 2017, 04:38

    1974 te cevrilmiş yeni dogan 2000 binlerde doganlar bile cocuklar bile şuan bu filmi sabırsızlıkla izleyip kahkaha atıyor seviyolar yani dile kolay 43 sene oluyor ve film hala izlenme rekorları kırıyor ne büyük oyuncular ne büyük sinemacılar oldukları belli bu insanların yapımcısı yönetmeni oyuncuları helal olsun bizler bu yeni yetmeler cıktıkca bu insanları daha cook özleyecegiz çok böyleleri gelmez artık hele şu yeni yetmeleri gördükce hiç bir zaman gelmez ölenleri rahmetle anıyor sag olanlara rabbim saglık sıhat versin diyorum sizinle büyüdük sizinlede göcecegiz bu dünyadan sagolun var olun bizi güldürdünüz hep

Benzer Filmler