Özgürlük Yazarları Türkçe Dublaj izle

22-01-2016
0
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Film Bilgileri
Özgürlük Yazarları Türkçe Dublaj izle
20.224

Özgürlük Yazarları izle, Özgürlük Yazarları full izle, Özgürlük Yazarları hd izle, Özgürlük Yazarları türkçe dublaj izle, Gruwell ismindeki genç öğretmen ilk ders gününü iple çekmektedir. Wilson Lisesi’ne göreve başlamak onun için farklı bir anlam taşımaktadır. Gençlerin durumuna yüzeysel bakınca, paylaştıkları tek şey birbirlerine karşı nefretleridir. Derslere aktif katılımı şiddetle reddettikleri gün gibi ortadadır. Buna rağmen Erin günlük bazda onların ilgisini çekebilmek için çeşitli yöntemler denemeye çalışır. Richard LaGravenese’in senaryosunu yazdığı filmi aynı zamanda yönetmiştir. Başrollerinede Hilary Swank, Patrick Dempsey ve Hunter Parrish gibi aktörleri getirmiştir. 2007 – ABD ve Almanya ortak yapımı olan filmi keyifle sunar.

3 yorum bulunmaktadır:"Özgürlük Yazarları Türkçe Dublaj izle"
  1. gülçin 18 Kasım 2016, 00:50

    Kesinlikle günümüz öğretmen adaylarına hatta öğretmenlerine izlemelerini öneriyorumm …bence öğretmenlik mesleğine yakışan da bu filmin ta kendisidir

  2. seyit kiremitci 13 Aralık 2017, 18:35

    öZCERİLİ ÖĞRETMENLERE TÜM DÜNYANIN İHTİYACI VAR.DÜNYAYI DEĞİŞTİRECEK OLAN ÖĞRETMENLERDİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM

  3. Muazzez 11 Ocak 2018, 23:59

    İzliyebilseydim yorum yapabilirdim.fakatweb sayfası yok

Benzer Filmler