Pasifik Savaşı 1 Türkçe Dublaj izle

04-06-2014
0
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Film Bilgileri
Pasifik Savaşı 1 Türkçe Dublaj izle
10.180

Pasifik Savaşı izle, Pasifik Savaşı hd izle, Pasifik Savaşı türkçe dublaj izle, Pasifik Savaşı full izle, 2013 – ABD yapımı olan filmin yönetmenliğini Guillermo del Toro üstlenmiştir. Başrollerini ise Charlie Hunnam, Idris Elba ve Rinko Kikuchi’nin paylaştığı aksiyon ve macera türündeki filmin konusu ise Denizden Kaiju adı verilen yaratıklar yükselmeye başlayınca, milyonlarca insanın canına mal olacak ve insan kaynaklarını tüketen bir savaş başlar. Bu devasa Kaijular ile savaşabilmek için özel bir silah üretilir. Jaeger adı verilen büyük robotlar akılları nöral bir köprüde kitlenmiş iki pilot tarafından beyin gücüyle yönetilir. Fakat istedikleri gibi savaş gitmemesi üzerine yenilme eşiğine kadar gelmiştir, tek çareleri ise eski pilot Hunnam ve yardımcıdır. İnsanoğlunu bu tehlikeli sorunlardan kurtarmayı başarabilecekmi?

1 yorum yapılmış"Pasifik Savaşı 1 Türkçe Dublaj izle"
  1. angara06 14 Temmuz 2014, 01:20

    yemin ederim transformers bu filmin yanında halt etmiş 6.4 puan çok az 8.2 lik film ben böyle bilim kurgu sörmedim süper ve akılda kalıcı .15 kez izlemişimdir o kadar diyom..

Benzer Filmler