Yaratık Covenant 2 – Prometheus 2 izle Türkçe Dublaj izle

02-06-2017
1
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Yaratık Covenant izle

2017 yılında vizyona girecek olan Prometheus 2 filmi Amerika yapımı aksiyon tadındaki filmlerden biri. 4 Ağustos 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmde izleyiciler bilimkurgu tadına doyacak. Prometheus 2 izlemek isteyenler filmin vizyona girişini merakla bekliyor. Gerilim dolu sahneler içeren filmin diğer adı ise Prometheus 2. Film de yer alan macera sahneleri izleyicilerin nefesini tutmaya aday. Prometheus 2 full izleyicileri filmin yönetmenliğini Ridley Scott üstlendiğini biliyor. Filmin oyuncu kadrosunda Michael Fassbender ve Noomi Rapace yer alıyor. Filmin senaryosu Michael Green ve Jack Paglen tarafından hazırlanmış. Prometheus 2 izlemek için filmin birinci bölümünü izlemek gerekiyor. Yapımcılık koltuğuna ise Walter Hill ve aynı zamanda yönetmenliğini de üstlenen Ridley Scott üstleniyor.

Film Bilgileri
Yaratık Covenant 2 – Prometheus 2 izle Türkçe Dublaj izle
29.291

Prometheus 2 izle

Prometheus 1 filminin devamı olan Prometheus 2 filminde Elizabeth Shaw yine aynı şekilde karşımıza çıkıyor. Filmde yaratıcıların olduğu yere gitmek için yola çıkılıyor. Yaratık Covenant izleyicileri filmde Shaw iki kısma ayrılmış olan David’i tekrar birleştirmek için yaratıcıların gezegenine doğru yola çıktığını görüyor. Yaratık Covenant izle oraya giden Elizabeth Shaw bakteri şeklinde olan korkunç görünen biyomekanik yaratıkları kimin yarattığı keşfediliyor. Prometheus 2 izleyicileri filmin vizyona gireceği 4 Ağustos 2017 tarihini iple çekiyor. Usta yönetmen Ridley Scott filmin sonunda Xenomorphs’u kimin yarattığı sorusunun cevap bulacağını belirtti. İlk bölümde soru işareti olan konular bu filmde cevabını bulacak. Yaratık Covenant diğer adı Alien Covenant izle

prometheus-2-full-izle Yaratık Covenant 2 - Prometheus 2 izle Türkçe Dublaj izle

Prometheus 2 türkçe dublaj izle

Birinci bölümün son sahnesinde yarım bırakılan robot ile kadının gemiyle kaçmaması, doğduğu yere yani beyaz adamların merak ettiği için o gemiye binmeleri 2. Filmde açığa kavuşacak. Kadının filmde robota beni götürebilir misin deyişi ve sonrasında yaşananlar filmde devam edecek. Prometheus 2 izlemek için birinci bölümünden az da olsa haberdar olmanız gerekiyor. Film yönetmeni Ridley Scott 1982 yılında bıçaksırtı, 2015 yılında The Martian, 1979 yılında yönettiği yaratık, 2000 yılında gladyatör, Thelma ve Louise, kara şahin düştü filmleriyle adını yönetmenlik alanında altın harflerle yazdırdı. Prometheus 2 izleyicileri ünlü yönetmen Ridley Scott üç kez Oscar almaya aday gösterildiğini biliyor. İngiliz film yönetmeni aynı zamanda yapımcısı görevini üstlenmektedir.

11 yorum bulunmaktadır:"Yaratık Covenant 2 – Prometheus 2 izle Türkçe Dublaj izle"
 1. Erkan 1 Haziran 2017, 09:39

  Prometheus 2 değil bu film. Milleti kandırmayın.

 2. Şaiq 13 Haziran 2017, 17:40

  arkadaşlar bazılarınız filim Prometheus 2 diyil diye bilir ama filim Prometheus 1 den daha önceki zamanı anlatyor qaliba
  filimi izledikce anlayacaksınız

 3. baykuş 13 Haziran 2017, 23:21

  malesef Elizabeth Shaw’ı aradan çıkarmışlar. Doğrusu benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. İki yıl boyunca yaratıcıların gezegeni bulunacak da bir şeyler gelişecek, aydınlığa kavuşacak diye bekledim. Malesef o kısmı tamamen es geçmişler. Ne büyük hayal kırıklığı… Onun dışında ayrı bir film olarak değerlendirecek olursak, yine de güzel. Teşekkürler.

 4. hakan 14 Haziran 2017, 03:52

  prometheusun devamı fılm lakın pekte ıyı olmamış alienın birkaç ınsanı yemesı dışında bişe bulamıcaksınız keşke serinin basında gözüken uzay ınsanlarıyla ılgılı daha cok bılgı ve gösterım olsaydı

 5. Mert 18 Haziran 2017, 17:16

  Elizabeth Shaw ölmesi kötü olmuş ve beğenmedim ????????

 6. Yağız dublör 18 Haziran 2017, 19:38

  Süperdi

 7. tk 20 Haziran 2017, 07:31

  kesinlikle çok kötü

 8. enes 24 Haziran 2017, 04:45

  Ya arkadaş prometheus öncesi anlatıyormuşta, çok kötüymüşte, prometheus değişmişte dinlemeyin bu pro1 i bile izlemeyen cahil cühela tayfasını. Tam filimin devamı olmuş. Alien virüsünü yaratan ırk bir insan yapımı olan bir android tarafından virüs ile yok edilir. Sonrasında ise rotadaki gezegene doğru yolaçıkılır. Film çok güzel bitti pro3 te görüşmek üzere. Lütfen prometheus 1 i izlemeden izlemeyin.

 9. Salih 28 Haziran 2017, 20:01

  Film çok güzel Prometheus filminin devamı. Hatta bir bilgisayar oyunuyla da hikayesi kısmen benzer. Filmin 3.sünü bekliyoruz.
  1.yi izlemeden bunu izlemeyin bir şey anlamazsınız. İyi seyirler

 10. Fatih yazıcıoğlu 1 Ocak 2018, 17:33

  Film neden açılmıyor acaba

 11. sena 14 Ocak 2018, 00:38

  bu gerçekten prometheus değil.

Benzer Filmler