Savaş Vadisi Türkçe Dublaj izle

11-07-2017
1
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Film Bilgileri
Savaş Vadisi Türkçe Dublaj izle
11.227

Savaş Vadisi izle, Savaş Vadisi türkçe dublaj izle, Savaş Vadisi full izle, Savaş Vadisi hd izle, Orjinal adı Hacksaw Ridge olan drama ve savaş türündeki film 2016 yılında gösterime girmiştir. ABD II. Dünya Savaşı’na girmesinin ardından Desmond’da birçok Amerikalı gibi orduya katılmaya gönüllü olur. Ancak dindar bir Hıristiyan ve bir pasifist olan Doss, savaşta insan öldürmeyi ve herhangi bir şekilde silah kullanmayı reddetmektedir, onun yerine savaş alanında yaralıları kurtararak hizmet etmek istemektedir. Bu tavrı hem komutanları, hem de asker arkadaşları arasında ilk başta çok sert tepkiyle karşılanır, askeri mahkemeye bile çıkar. Ancak Doss, son derece sert bir eğitimden geçip, kendi hayatı pahasına silahsız bir şekilde savaş alanına gitmeyi çoktan göze almıştır. Mel Gibson’in yönetmenliğini yaptığı ve başrollerini Andrew Garfield, Teresa Palmer ve Sam Worthington gibi isimlerin paylaştığı filmi keyifle izleyebilirsiniz.

1 yorum yapılmış"Savaş Vadisi Türkçe Dublaj izle"
  1. muzyyy 13 Temmuz 2017, 02:52

    Mel GIBSON film yaparda,hiç kötü olur mu.Yine beni yanıltmadı.APOCALYPTO’dan sonra başka film yaptı mı bilmiyorum ama bu benim izlediğim ikinci filmi ve MUHTEŞEM.Güzel siteniz ve emekleriniz için ancak kuru bir teşekkür edebilirim.(reklamlara tıklamak dışında)

Benzer Filmler