Sokak Dansı 1 Türkçe Dublaj izle

15-03-2014
0
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Film Bilgileri
Sokak Dansı 1 Türkçe Dublaj izle
39.422

Sokak Dansı 1 izle, Sokak Dansı 1 full izle, Sokak Dansı 1 türkçe dublaj izle, Sokak Dansı 1 hd izle, 2006 – ABD yapımı olan Step Up filminin ilk serisinde yönetmenlik koltuğunda Anne Fletcher oturmaktadır. Müzik dalında en iyi oyuncu kadrosuna bakacak olursak; Channing Tatum, Alyson Stoner, Jenna Dewan-Tatum, Drew Sidora ve Josh Henderson gibi isimleri görmekteyiz. Sokak Dansı filmin konusunda ise Gençlik yıllarını Baltimore’un kötü sokaklarında yaşayarak geçirmiştir. Dans olan tutkusu ve yeteneği sayesinde daha iyi bir hayat kurabileceğini hayal etmektedir. Öte yanda, hırslı ve başarılı Nora, ülkenin en prestijli sanat okullarından birinde klasik dans eğitimi almaktadır. İşlediği suç biraz saçmada olda cezasını okulda çekmektedir.

3 yorum bulunmaktadır:"Sokak Dansı 1 Türkçe Dublaj izle"
  1. secil 26 Mart 2014, 10:52

    vizyonda izlememe rağmen yinede burada izlemek güzel

  2. lale 5 Mayıs 2014, 04:53

    müzik severlere güzel bir dans filmi

  3. Ulaş ileri 9 Ağustos 2017, 22:38

    Filmde anlatılan ve akışı çok güzel sürüklüyor ve en önemlisi birşeyin bitti dediğin zaman başlamasını anlatıyor vazgeçmemek bütün zorluklara karşıt sonunda harikaların olduğunu anlatıyor teşekkürler

Benzer Filmler