Taken 2 – Takip İstanbul Türkçe Dublaj izle

09-06-2014
0
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Film Bilgileri
Taken 2 – Takip İstanbul Türkçe Dublaj izle
35.872

Takip İstanbul izle, Takip İstanbul türkçe dublaj izle, Takip İstanbul full izle, Takip İstanbul hd izle, 2012 – Fransa ve İstanbul ortak yapımı olan Taken serisinin ikinci bölümünde ise yönetmenlik koltuğunda Olivier Megaton oturmaktadır. Başrollerini ise Liam Neeson paylaşmıştır ilk seride olduğu gibi. Neeson’ın kızını kaçıran ve yine Neeson tarafından öldürülen çete elemanlarından birinin babası, bu sefer intikam için Neeson’ın İstanbul’da tatil yapan karısını kaçırıyor. Emekli CIA ajanı Bryan de bu sefer kızının yardımıyla düşmanlarını teker teker öldürerek karısını kurtaracaktır.

2 yorum bulunmaktadır:"Taken 2 – Takip İstanbul Türkçe Dublaj izle"
  1. ibineler 17 Ağustos 2015, 19:47

    şerefsizler Türkiyeyi o kadar kötülemişlerki kendi bizim yerli zırhlu araçlarını bile kendi araçları olarak göstermişler o polis arabaları falan ne abi 😀 film boş aksiyon gereksiz izlemeyin yarısında kapattım

  2. ERAY 9 Ocak 2018, 00:52

    BAŞARILI BİR FİLM; İZLENİR!

Benzer Filmler