The White Helmets Türkçe Dublaj izle

23-09-2016
0
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Film Bilgileri
The White Helmets Türkçe Dublaj izle
1.296

The White Helmets izle, The White Helmets türkçe dublaj izle, The White Helmets full izle, The White Helmets hd izle, Orlando von Einsiedel’in yönetmenliğini üstlendiği filmde ise uzun yıllar devam eden binlerce Suriyeli vatandaşın hayatını kaybettiği savaşta yer alan gönüllü kişilere odaklanıyor. Onlar yardımseverliklerini en üst düzeyde kullanıp hayatlarını tehlikeye atarak masum ve mağdur insanlara yardım etmek amaçlı Suriye’de bulunan gönüllüler. Üzerine binaların yıkıldığı bombaların altında kalan insanlara son bir umut için yardım etmeye giden gönüllü insanların yaşadıklarını ele almıştır. 2016 yılında İngiltere’de çekimleri tamamlanıp aynı sene içersinde vizyonda yerini almıştır.

1 yorum yapılmış"The White Helmets Türkçe Dublaj izle"
  1. Turgut 3 Aralık 2017, 05:31

    Bunlar iyilik melekleri falan değil Esad rejimini yıkmak ve insanları aldatmak için propaganda filmleri çeken ABD destekli etki ajanlarıdır. Foyaları ortaya çıkmıştır artık. Bırakın izlemeyi buradan kaldırmanız gerekir. Burası Fetöcü ya da AKP’li bir site değilse. Marifetleri aslında kendilerinin planladığı mizansenlerle insanların rejim tarafından vahşice katledildiği propagandası yapmak ve zayıflatmak dincilerin ülkeye egemen olmasını sağlamaktır. Ülke zayıflayınca arkasından İsrail tepelerine binecektir. Orası dincilere de kalmayacaktır zaten şimdilerde Işid mişid bitmiştir.

Benzer Filmler