Umudumuz Şaban izle

24-09-2014
1
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

yasaL Umudumuz Şaban izle

Film Bilgileri
Umudumuz Şaban izle
10.052

Umudumuz Şaban izle, Umudumuz Şaban hd izle, Umudumuz Şaban 720p izle, Umudumuz Şaban full izle, 1979 – Türkiye yapımı Kemal Sunal filmi olarak Umudumuz Şaban filmini sizlere sunarız. İstanbuldaki dedesinden miras kaldığını duyan Şaban’ istanbula gitmeye karar verir. İstanbula vardığında buradada köyde olduğu gibi bir ağanın olduğunu duymaktadır. Kaldığı mirası öğrendiğinde ise pek o kadar sevinmemesine rağmen buradaki ağayada bir yandan karşı koyarak halk tarafından büyük bir beğeni almıştır. Ağa ve Şaban arasındaki bu kavga çok farklı boyutlara kadar sürüklenecektir.

3 yorum bulunmaktadır:"Umudumuz Şaban izle"
 1. birol 16 Eylül 2016, 18:12

  FİLM NERDEK, BU KADAR DANDİK BİR SİTE HEMEN KAPATILMALI REKLAM İŞİNE GİRİN AFİŞ BASIN SADECE

  • admin 16 Eylül 2016, 20:06

   Vk videosu heryerde acılmıyor. Filmelere ait videolar güncelleniyor güncelleme işide biraz zaman alabilir. Çoğu yerde genelde videolar durmadan silinme ile karşı karşıya kalıyor.

 2. aslan 13 Kasım 2016, 02:41

  Admin site gayet guzel 🙂

Benzer Filmler