Yılbaşı Yıldızına Yolculuk Türkçe Dublaj izle

08-10-2014
0
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Film Bilgileri
Yılbaşı Yıldızına Yolculuk Türkçe Dublaj izle
4.644

Yılbaşı Yıldızına Yolculuk izle, Yılbaşı Yıldızına Yolculuk hd izle, Yılbaşı Yıldızına Yolculuk türkçe dublaj izle, Yılbaşı Yıldızına Yolculuk full izle, 2012 – Norveç yapımı filmde ise Kralın biricik kızı noel yıldızını bulmak için ortadan kaybolur. Kraliçe ise kızını kaybettikten kısa süre sonra ölür. Krallık karanlığa bürünmüş bir şekilde efsanenin gerçekleşmesi ile birlikte Krallık yeniden eski haline dönecektir. Nils Gaup’un yönetmenliğini yaptığı ve Kristin Zachariassen, Evy Kasseth Røsten ve Anders Baasmo Christiansen’in başrolleriin paylaştığı filmi keyifle seyredebilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır:"Yılbaşı Yıldızına Yolculuk Türkçe Dublaj izle"
  1. Hain 8 Ekim 2014, 12:58

    Bence en güzel filmlerden birtanesi

  2. Turgut 5 Aralık 2017, 10:20

    Başta çocuklarınıza izletebileceğiniz iyilik duygusunun ne kadar yüce bir kavram olduğun gösteren bir film. Keşke Sonya gibi bir kızım olsaymış. Çoook Şeker çoook.

Benzer Filmler