Zodiac Türkçe Dublaj izle

26-07-2017
0
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Film Bilgileri
Zodiac Türkçe Dublaj izle
2.550

Zodiac izle, Zodiac türkçe dublaj izle, Zodiac full izle, Zodiac hd izle, 2007 yılında vizyona giren ve izleyicilerinden 7.7 imdb puanı alarak güzel bir film olduğunu kanıtlamıştır. Gizem ve suç unsurları çerçevesinde filmi yöneten isim ise David Fincher’dir. Filmde ise hiç bir şekilde yakalanmayan adamın hiç dinmeyen bir öfkesi tüm ülkeye dehşet salan, bir türlü ele geçirilemeyen, şifreci katil; Amerika’nın Karındeşen Jack’i. On üç kurbanı olduğunu kamuoyuna açıkladı; sonra daha fazlasını, iki düzine daha fazlasını. Polis beşi ölü yedi vakada onun işaretlerini buldu. Gerçek kurban sayısı asla ortaya çıkmayabilir. Kesin olan bir tek şey varsa, o da bu kurban sayısının yaşayanları da kapsadığıdır. Oyuncu kadrosuna göz atacak olursak; Robert Downey Jr., Jake Gyllenhaal ve Mark Ruffalo gibi isimler dikkat çekmektedir. Amerika yapımı filmi hd seçenekleri ile tek parça izleyebilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır:"Zodiac Türkçe Dublaj izle"
  1. muzyyy 27 Temmuz 2017, 05:04

    Sonuca ulaşabilmek için lastik gibi sündürülmüş bir film olmasına rağmen sıkmadı.Öyle aman aman bi heyecan ve gerilim beklemeyin.
    Sonuç; izlenilebilir bir kısır döngü.İyi seyirler.

  2. candan 7 Ağustos 2017, 01:01

    fena degil.

Benzer Filmler